Organizacja imprez - klub bilardowy

Organizacja imprez - klub bilardowy

Witajcie. Potrzebny mi kontakt na szkolenia z bilarda. Nie będę ukrywał, że startuję niemal od zera. Wiem z której strony trzymać kij i znam podstawowe zasady i to tyle. Gdzie zrobią ze mnie ludzi jeśli chodzi o grę?

neimar10

Posty: 11

 
W takich naprawdę dobrych warunkach to ostatni raz grałem ze znajomymi na wypadzie w Berlinie. Tam mają dopiero kluby bilardowe – klasa światowa, genialne stoły, oświetlenie, klimat. Jak ktoś będzie w stolicy Niemiec, to polecam.

dawid123

Posty: 10

 
Ja chodzę na bilard ze znajomymi do House of Pool na Marynarską. W zasadzie to nie chodzę, tylko dojeżdżam, bo to na drugim końcu miasta ode mnie. Darmowy parking po 17, dużo miejsca do gry, restauracja z bardzo dobrym jedzeniem, miejsce idealne na spędzenie czasu w gronie przyjaciół. Klub ma swoją stronę – houseofpool.pl i dużo przydatnych info o ich ofercie jest też na FB.

Makus16

Posty: 32

 
W moim gronie znajomych to raczej lubimy spędzać wolny czas poza miastem, i poza wszelkimi klubami. Najlepszy jest wypad latem nad Zegrze, a zimą to gdzieś pod miasto na narty. Raczej rozrywki typowo klubowe nie są w moim kręgu zainteresowań, także nie doradzę

czesieeek

Posty: 10

 
Mam stół w domu i to nie byle jaki bo Dynamic. Trochę na niego zbierałem, ale warto było wydać więcej na to cacuszko. Do tego zrobiłem sobie oświetlenie klasyczną wiszącą lampką, jest klimacik. Wszystko zaaranżowałem w piwnicy. Mam takie męskie miejsce w domu, tylko dla siebie. Polecam każdemu facetowi.

Złoty

Posty: 12

 
W bilard to ja nigdy nie grałem. To znaczy raz mi się zdarzyło, ale trudno to nazwać grą...rozwaliłem sobie nos, przez niefortunne uderzenie i fakt, że się jeszcze na dodatek pośliznąłem. To był mój pierwszy i ostatni raz z bilardem.

Black_Riot

Posty: 14