prawnik w Zielonej Górze, polecicie ?

prawnik w Zielonej Górze, polecicie ?

Jest jakaś kancelaria, która zajmuje się odszkodowaniami w Zielonej Górze i zna się na tym niezmiernie dobrze? Mam kłopot z uzyskaniem odszkodowania za uszkodzony samochód.

łał45

Posty: 1

 
Korzystałem z dobrego adwokata z Zielonej Góry, jakiego znalazłem na https://radcaprawny.net.pl. Zajmował się wieloma sprawami w naszej firmie, wobec tego mogę go polecić.

Kitas

Posty: 6

 
Inaczej wybiera się adwokata, jeśli chcemy poradę prawną, a inaczej, jeśli zależy nam na sprawie, która ma się odbyć w sądzie. W tym drugim przypadku liczy się doświadczenie adwokata, bo to przekłada się na efekty.

WacDEC

Posty: 3

 
Wybiera się najlepszego prawnika, bo to przynosi efekty. Może i trzeba mu zapłacić, ale uzyskamy to wszystko, na czym tak bardzo nam zależało.

bobusek

Posty: 16

 
Tylko adwokat, który ma doświadczenie powinien się zajmować naszymi sprawami. Im poważniejsza sprawa tym bardziej liczy się jego obeznanie w tych tematach.

david011

Posty: 7

 
Spraw jest bardzo dużo i większość z nich jednak musi załatwić prawnik. Jeśli chcemy uzyskać wysokie odszkodowanie to sądy inaczej patrzą, jeśli zatrudniamy do tego prawnika. Można otrzymać wtedy bardzo wysokie odszkodowanie i to na pewno nas zadowoli.

Mnert67

Posty: 7

 
Mieliśmy adwokata z Zielonej Góry, który zajmował się windykacją i faktycznie był w tym dobry. Znał się niesłychanie dobrze na prawie, zatem zajmował się nawet niesłychanie uciążliwymi sprawami. Znajdę do niego jakieś namiary to Wam podam. Według mnie to najlepszy specjalista w tych sprawach.

Bankowy

Posty: 3

 
Poszukiwanie prawnika nie jest trudne. Można skorzystać z Internetu. Najpierw patrzymy, kto czym się zajmuje, a następnie bierzemy się za umawianie spotkania. Porady można odbyć telefonicznie, ale jeśli sprawa jest bardzo ważna to najlepiej będzie się osobiście spotkać z prawnikiem i o tym wszystkim porozmawiać.

kociol001

Posty: 2

 
Bez adwokata nie ma żadnych szans. Walka w sądzie nie jest łatwa, dlatego ktoś, kto się tym zajmuje musi mieć niezwykle wielkie doświadczenie. W ten sposób można uzyskać najlepsze efekty, a na tym nam przecież zależy.

Strzała

Posty: 15

 
W przeciwnym razie wybiera się adwokata, jeżeli chcemy poradę prawną, a w przeciwnym razie, jeżeli zależy nam na sprawie, jaka ma się odbyć w sądzie. W tym drugim wypadku liczy się doświadczenie adwokata, bowiem to przekłada się na efekty.

dada45

Posty: 4