pranie dywanów Człuchów, szukam

pranie dywanów Człuchów, szukam

Z góry dziękuję za nakaz jakiejś porządnej pralni, do której można oddać wykładzinę do gruntownego prania. Jeżeli polecacie jakieś czyszczenie dywanów w Człuchowie, dajcie znać.

Boss

Posty: 8

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

asulka33

Posty: 17

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

michal0120

Posty: 17

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, lecz też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak porządne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

DiD3K

Posty: 19

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam bardzo dobre zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość przez bardzo długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

jacor

Posty: 11

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, niemniej jednak na nieszczęście to nie jest to samo, jak dywan przejdzie profesjonalne pranie w pralni. Wychodzi drożej, niemniej jednak pozbywasz się roztoczy itp.

Warszawiak

Posty: 13

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z jakiego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa wielkie dywany, jakie bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

retrun

Posty: 3

 
Sierść, a nawet bakterie, grzyby i pleśnie. Po czyszczeniu dywanów w pralni nie ma mowy o tych sprawach :) My korzystamy z pralni w Świeciu i nie narzekamy na skuteczność ani też na cenę. Bo usługa warta jest tych pieniędzy.

adameczek2323

Posty: 11

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Szukam skutecznego prania dywanów w Człuchowie, ale nie mogę a bardzo znaleźć żadnych opinii o pralniach, które znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

dspk666

Posty: 6

 
Polecam usługi tej pralni http://www.pralniadywanow.eu. Zajmują się pranie dywanów w Grudziądzu, a także oferują impregnację, ozonowanie i wiele innych usług dotyczących dywanów. Są skuteczni i właśnie dlatego polecam wam, bo już niejednokrotnie korzystaliśmy i jesteśmy zadowoleni.

23-Obert

Posty: 9