Serwis laptopów HP, poszukuję firmy !

Serwis laptopów HP, poszukuję firmy !

Chodzi mi o sprawdzony dobry serwis laptopów Samsung. Jak ktoś mógłby polecić kogoś, byłbym happy :) na dużo forach nikt nie daje znać :( czekam i liczę na waszą pomoc. Dzięki.

krysian6

Posty: 8

 
Dzięki, choć w mojej obecnej sytuacji chyba już na nic zda się serwis laptopów. Mój Dell padł i raczej naprawa nie będzie opłacalna. Skontaktuję się z gośćmi. Może będą umieli stwierdzić czy da się naprawiać. Szkoda, żałuję, bowiem sam zacząłem kombinować na własną rękę, choć wiedziałem, iż to może być konkretny błąd z mojej strony.

fertuś45

Posty: 10

 
Jak potrzebujecie porządnych gości od wymiany układu BGA to polecam ten serwis laptopów Asus i nie tylko tych modeli https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Na filmiku widać, że to profesjonaliści, sam korzystałem z usługi mogę gorąco polecić :)

Klasowe34

Posty: 25

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie dostałem 12 miesięcy. Mam pewność, że wszystko jest ok. Małe serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

bartek1922

Posty: 20

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

Grabow12

Posty: 10

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Rzeczywiście dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

jpyzio

Posty: 13

 
Dzięki, choć w mojej obecnej sytuacji chyba już na nic zda się serwis laptopów. Mój Dell padł i raczej naprawa nie będzie opłacalna. Skontaktuję się z gośćmi. Może będą umieli stwierdzić czy da się naprawiać. Szkoda, żałuję, bo sam zacząłem kombinować na własną rękę, choć wiedziałem, że to może być konkretny błąd z mojej strony.

madDog

Posty: 21

 
No niestety też zauważyłem niezły kryzys jeśli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, ale jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny problem i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

namok

Posty: 13

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

johncena67

Posty: 10

 
Tanio, bardzo dobrze i szybko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

neimar10

Posty: 11