bezpieczna archiwizacja dóbr

bezpieczna archiwizacja dóbr

Tak się jakoś złożyło, że od niedawna stałem się posiadaczem zacnego zbioru książek – w dużej mierze książki są w spadku po wujku – molu książkowym. Jakby je wszystkie spisać, skatalogować? Są do tego specjalne programy?

Kitas

Posty: 18

 
Hej, witam. Mnie się całkiem dobrze korzysta z takiego programu jak SEJFSOFT. Polecam. Prostota, ale też przydatne funkcjonalności. Głównie to spisuję tutaj biżuterię, bo trochę się jej nazbierało, a mam tu np. pierścionek po babci, więc wartościowe rzeczy. Z resztą, słyszałam, że w razie kradzieży taki wykaz rzeczy zagubionych jest bardzo wskazany. Program można kupić przez stronę www.sejfsoft.pl. Porównując z innymi tego typu systemami to nie jest drogo.

Becik45

Posty: 16

 
Witaj! Mój szwagier korzysta z takiego oprogramowania to się dowiem jak to się dokładnie nazywa i ile kosztuje. Dam znać, pozdrawiam.

Mocarzz

Posty: 12

 
Z takich prywatnych skarbów jakie posiadam, to chyba największej wartości jest porcelana po babci...a tak poza tym to nie mam jakiś super kosztownych rzeczy, które bym chciała szczególnie chronić.

Facio

Posty: 22

 
Gdzieś mi się nawinęła w necie reklama takiego programu, ale to tylko mignęło, nawet nie spamiętałem nazwy...jak pech to pech. A to było w sumie kilka dni temu.

Fifa23

Posty: 23

 
Powiem szczerze, że zapisuję sobie taką swoją prywatną bazę danych z książkami. Mam prawdziwą bibliotekę w domu, więc żeby się nie pogubić w tym zwałach makulatury to prowadzę taki katalog. ;) Przydatna rzecz.

Gumis

Posty: 21