Gdzie można kupić takie filtry?

Gdzie można kupić takie filtry?

Hej.

Poszukuję godnego polecenia filtra prywatyzującego, który zastosuję w moim laptopie z ekranem LED.

Co jest warte uwagi?

Wariat

Posty: 21

 
Witam.

Charakter mojej pracy powoduje, iż czasami jestem zmuszony wyciągnąć laptopa w galerii handlowej, restauracji lub sklepie. Zawsze irytował mnie fakt, iż każdy mógł śmiało zobaczyć, co robię na komputerze, gdy przeglądałem nawet poufne dane firmowe. Rozwiązaniem mojego problemu okazały się filtry prywatyzujące 3M.

Śmiało polecam, bo to przetestowane rozwiązanie, które jest warte swojej i tak niskiej ceny.

Penio

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Niedawno wybierałem filtr prywatyzujący 3M, ale zawsze wydawało mi się, iż mogę go zastosować jedynie na nowoczesnych monitorach. Nic niezwyklej mylnego, bowiem ostatnio zastosowałem go w starym monitorze CRT i zastanawiam się nad laptopem.

Ptaszyna

Posty: 14

 
Cześć.

Zastanawiałem się nad tym, aby w mojej firmie wykorzystać filtry prywatyzujące 3M, bowiem moi pracownicy pracują nad kontami klientów, do których niekoniecznie dostęp powinni mieć ich współpracownicy niższego szczebla. Trafiłem na http://www.filtryprywatyzujace.pl i okazał się być to dobry dystrybutor, z którego usług jestem zadowolony.

Czarek

Posty: 21

 
Hej.
Często pracuję w miejscach publicznych, gdzie używam laptopa. Ostatnio kolega polecił mi filtry prywatyzujące i muszę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić – to się sprawdza! Jeżeli cenicie sobie prywatność to weźcie pod spostrzeżenie takie rozwiązanie.

bartek1922

Posty: 20

 
Dzień dobry,

Prowadzę małą firmę, częstokroć spotykam się z klientami „na mieście” i pokazuję im swoje przykładowe realizacje, a także warunki finansowe. Troszkę głupio przedstawiać ofertę handlową na pokaźne sumy, gdy przyciągam zainteresowanie osób w lokalach. Ostatnio zastosowałem w swoich dwóch komputerach filtry prywatyzujące 3M i pozbyłem się tego problemu.

Nikiiii

Posty: 16

 
Dzień dobry. Trudno było mi dokonać wyboru filtrów prywatyzujących do moich dwóch komputerów, natomiast pomogły mi w tym informacje umieszczone na tym forum dyskusyjnym.

Muszę przyznać, że podczas wyboru trzeba wziąć pod uwagę co najmniej kilka kryteriów i będziemy zadowoleni.

GIZIU

Posty: 18

 
Witam.

Zabezpieczenie ekranu przed kradzieżą informacji od zawsze było moim priorytetem. Jestem o wiele spokojniejszy, gdy stosuję na swoim komputerze filtr prywatyzujący, który jest gwarantem mojej prywatności i bezpieczeństwa danych, z których korzystam.

Rambdalll

Posty: 23