Tani serwis laptopów, znacie kogoś ?

Tani serwis laptopów, znacie kogoś ?

Mam kłopot chyba z pamięcią w laptopie, niemniej jednak dokładnie nie znam się na rzeczy i poszukuję dobrego serwisu komputerowego. Liczę na poważny odzew z waszej strony, niezmiernie dziękuję.

misuuuop

Posty: 7

 
Z tego co wiem to wyceniają poprzez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

luke130

Posty: 19

 
Wiadomo, że każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na którym nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Warto mieć swój zaufany.

Appell

Posty: 22

 
Rzetelnie, solidnie i bez najmniejszych zarzutów. Polecam niezwykle dobry serwis komputerowy, który działa od ponad 10 lat na rynku http://komputerytopserwis.pl. Kilkukrotnie korzystałem z ich usług i zawsze było na 5 z plusem jeżeli chodzi o usługę, a przede wszystkim jej skuteczność. Dają gwarancję na 12 miesięcy.

Dziadek

Posty: 17

 
A ja ze swojego dobrego serwisu komputerowego jestem zadowolona. Mam nadzieję, że nie zamkną go, bo cen nie mają najwyższych, a zawsze można u nich liczyć na solidne usługi. Znajomi też sobie ich chwalą.

wezusz

Posty: 15

 
Nigdy nie spotkałem się z świetnym serwisem komputerowym. Z reguły było tak, iż więcej wiedziałem od nich natomiast nie do końca tyle by sobie poradzić z problemem i w tym cały widz, iż musiałem szukać pomocy. Nie wszędzie jest profesjonalnie, co trzeba jednak mocno podkreślić :(

Motospec

Posty: 18

 
Taki tani serwis laptopów może skutkować kiepską jakością usług. Bez wątpienia wcale nie do końca jestem uprzedzony, ale jak widzę takie oferty to omijam je szerokim łukiem. Wolę zapłacić, jakbym miał jakiś kłopot niż szukać taniochy od niewiadomo kogo tam. No chyba, iż serwis może poszczycić się dobrą opinią i długoletnim doświadczeniem :)

Fanatyk

Posty: 19

 
A ja w skupie laptopów negocjowałem cenę ;) I się udało. Trzeba znać się trochę na sprawie, bo tak to zrobią z tobą co tylko będą chcieli i wmówią ci wszystko. Oczywiście nie wszędzie, ale jak człowiek chce szybko sprzedać sprzęt a się nie zna to łatwo wpaść jak śliwka w kompot.

Ciapek

Posty: 9