przenośne garaże Węgry, oferta

przenośne garaże Węgry, oferta

Wymaga na już przenośny garaż, który firma z Polski przywiezie na Węgry. Jeśli będzie to firma z małopolski to mają naprawdę niedaleko do mnie. Kogo polecacie?

Krzyś23

Posty: 1

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko sprawdzić na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem niezmiernie zaspokojony. Znają się na wszystkim niezmiernie dobrze.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, wobec tego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego wymaga.

Fanatyk

Posty: 11

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, że można w tak bardzo krótkim okresie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, natomiast rzeczywiście pożądane byłoby było te pieniądze wydać.

Darjusa

Posty: 12

 
Trzeba przejrzeć inne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez kłopotów znalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, iż to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, iż dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Sporo ludzi prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

Boss

Posty: 9

 
Trzeba przejrzeć różne opcje. Znajomy, który mieszka na Węgrzech bez problemów znalazł kogoś, kto dostarczył mu garaż. Mnie się wydawało, że to nie jest możliwe. Przecież koszty są wysokie za sam transport. Okazuje się, że dalej to jest z południa nad morze niż na Węgry. Wiele osób prywatnych i firm zamawia garaże w Polsce.

monichś

Posty: 10

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni bardzo prędko zrobili jego wycenę. Później wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

Gucio

Posty: 4

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, jaka się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, ale również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, iż firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

Klasowe34

Posty: 25

 
Trudno określić cenę garażu blaszanego, bo jest zależna od jego wielkości. To gdzie na Węgrzech mieszkamy też ma znaczenie, bo wtedy doliczany jest do tego transport.

Kitas

Posty: 18

 
Nigdy takiego garażu nie zamawiałem, dlatego nie wiem czy jest ktoś z Polski, kto jeździ aż tak daleko na Węgry. Z drugiej strony jak jest klient to trzeba mu dać to, czego potrzebuje.

djramu

Posty: 20