podsłuch w telefonie, sprawdzony

podsłuch w telefonie, sprawdzony

Czytałem o oprogramowaniu Spyphone. Może to jest całkiem dobre rozwiązanie? Taki podsłuch byłby znakomity do telefonu dziecka. Podobno ma sporo szanse niż tylko nagrywanie rozmów?

Miki

Posty: 6

 
To super. Właśnie czegoś takiego szukałem. Nawet nie miałem pojęcia, że coś takiego można nabyć. Mam nadzieję, że nie będę miał problemów z zainstalowaniem podsłuchu w telefonie i z jego późniejszym użytkowaniem. Jak coś, to odezwę się do znawców ;) na forum. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

reavan

Posty: 5

 
Jestem zadowolony z tego oprogramowania jako podsłuch w telefonie https://spyphonesoft.pl/. Działa bez zarzutu. Dane przesyłane są na serwer. Można sięgnąć też z możliwości przesyłania danych na swój telefon lub na pocztę. Generalnie niezmiernie fajna sprawa. Tyle, iż trzeba mieć w ręce taki telefon, żeby zainstalować oprogramowanie.

namok

Posty: 9

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

andrew66

Posty: 8

 
Tak właśnie myślałem, iż zdalnie nie da się założyć takiego podsłuchu na telefon. Można to ująć tak, iż jestem w kropce :( Niezbędny mi chyba więc zupełnie inny pomysł.

Kobitka22

Posty: 9

 
Można korzystać z oprogramowania, jakie nagrywa negocjacje i otoczenie, przesyła SMS i MMS, śledzi telefon. To tylko początek z listy funkcji, jakie posiada dobry podsłuch na telefon. Poszukaj usługi i zobacz sobie dokładnie, z czym to się je. Generalnie polecam, jak ktoś jest zmuszony.

Joe

Posty: 8