kuchnie na wymiar slask, znacie ?

kuchnie na wymiar slask, znacie ?

Szukam osoby lub firmy, jaka wykona dla mnie kuchnie na wymiar w Katowicach. Chciałbym, aby była ona funkcjonalna i wykonana celowo pod moje potrzeby. Znacie kogoś?

mniszko

Posty: 3

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, iż była to bardzo dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, które szafki chcemy mieć i ilość szuflad. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

dziobuś

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar na Śląsku to powinnaś poszukać firmy w swoim mieście. Tak jest najlepiej umówić się i dogadać wszystkie szczegóły zlecenia.

waclawk6

Posty: 14

 
Powiem Ci, że jeśli mieszkasz na poddaszu to jak najniezwyklej powinnaś zrobić sobie kuchnie na wymiar. Jeśli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, która mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są niezwykle doświadczeni i profesjonalni.

Umber5

Posty: 4

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko bardzo ładnie wygląda i się komponuje. Bardzo mam łatwy dostęp do tych urządzeń.

Mniszek

Posty: 21

 
Powiem wam, że kuchnie na wymiar są dobre w małych pomieszczeniach. Ja wykonywałam ją na poddaszu i powiem wam, że nie wyobrażałam sobie w ogóle tego uprzednio. Teraz kuchnia jest piękna i funkcjonalna.

Wariat

Posty: 10

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy bardzo małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy znaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

dermuster

Posty: 5

 
Jak najbardziej, bardzo dobrym rozwiązaniem jest kuchnia na wymiar na Śląsku. Musisz tylko odszukać odpowiednią firmę, która wykona Ci szafki z najlepszych materiałów. My korzystaliśmy z usług firmy z Katowic i jesteśmy bardzo zadowoleni.

namok

Posty: 16